Back to Question Center
0

Władza lub istotność: Semalt wyjaśnia, co wybrać

1 answers:

Aby osiągnąć najwyższe pozycje w Google, ważne jest, aby zrozumieć, jakie kryteria stosuje Google w rankingu informacji. Algorytmem organizowania i klasyfikowania informacji online jest skomplikowane do zrozumienia. Obejmuje tysiące zmiennych, które określają jego pozycję w wynikach wyszukiwania. Jednak,Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych (SEO) można łatwo zrozumieć poprzez wyjaśnienie dwóch czynników: autorytetu i trafności.

Andrew Dyhan, menedżer ds. Sukcesu klienta w firmie Semalt wyjaśnia zalety i wady wyboru autorytetu i znaczenia jako głównych aspektów, na których należy się skoncentrować - ethernet cabling in computer networks.

Znaczenie wyszukiwań

Trafność określa, czy strona jest odpowiednia dla określone zapytanie. Podczas początkowych etapów rozwoju SEO znaczenie wyszukiwania było ograniczone do słów kluczowych, które były używane w pytanie. Te słowa kluczowe zostały porównane ze słowami kluczowymi, które są zilustrowane na indeksowanej stronie. Algorytm zmienia się, wprowadzając skuteczne strategie SEO, które mogą analizować zamiar wyszukiwarki. Wygenerowane wyniki są odpowiednie, ponieważ odpowiadają potrzebom i interesy użytkowników.

Słowa kluczowe są nadal ważnym aspektem strategii SEO. Jednak znaczenie w procesie wyszukiwania rośnie. Trafność jest również ściśle związana z innymi procesami, na przykładidentyfikacja rynku niszowego, dobór odpowiednich tematów marketingu cyfrowego i, oczywiście, wyszukiwanie słów kluczowych.

Instytucja wyszukiwania

Władza określa poziom wartości i zaufanie, którym dysponuje sieć strona demonstruje. Urząd ma dwie klasyfikacje. Pierwsza klasyfikacja to autorytet domeny, który reprezentuje całość stronie internetowej. Druga klasyfikacja to autorytet strony, który określa poziom reputacji danej strony. Wcześniej Googleprzeanalizował ocenę uprawnień za pomocą skali PageRank, która ma wartości od 0 do 10. Wynik PageRank jest obecnie nieistotnyponieważ Google nie aktualizuje już wartości.

Preferowaną strategią oceny jest organ domeny. Władza domeny oblicza wydajność firmy w wyszukiwarkach, w porównaniu do wydajności domeny konkurenci. Wynik wyszukiwania jest obliczany na podstawie jakości ilości linków przychodzących. Uprawnienia do domeny są bardziej skuteczneniż kryteria PageRank, ponieważ generuje wyniki od 0 do 100.

Uprawnienia Google do wyświetlania zależą od kilku czynników. Googlezapewnia więcej punktów autorytatywnych, jeśli witryna działa skutecznie zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych. Google poprawia autorytetwitryny, jeśli linki do niej są wysokiej jakości i wysokiej jakości. Techniczna wydajność, atrakcyjność i struktura strony są również krytyczny w zwiększaniu autorytetu.

Rozważania dotyczące konkurencji

W niektórych przypadkach SEO, autorytet nie jest ważny. Przykładem jest moment za pomocą słowa kluczowego niszowego, które nie jest używane przez inne witryny. Jednak firma powinna mieć wysoki poziom uprawnień podczas używania słów kluczowych które są bardzo wykorzystywane przez konkurencję w wyszukiwarkach.

Władza bez istotności

Nie jest łatwo uzyskać dostęp do witryny z uprawnieniami, ale nie ma to znaczenia.Dzieje się tak, ponieważ strona taka nie koncentruje się na danym temacie lub polu. Brak słów kluczowych niszowych sprawia, że jest to trudneużytkownicy mogą zlokalizować witrynę w procesie wyszukiwania Google.

Wartość publiczności

Istnieją pewne witryny wydawców o wysokim poziomie reputacja. Znacząca reputacja poprawia rankingi wyszukiwania tych witryn, na przykład Forbes.com, TechCrunch iHuffingtonPost.com. Witryny te są dobrze widoczne, mimo że publikują informacje na różne tematy. Wydawcyopracowali skuteczną markę online, która ma znaczące autorytety. Nieznaczne znaczenie sprawia, że te renomowane witryny ranga u góry wyników wyszukiwania Google.

Wniosek

Trafność i upoważnienie powinny być stosowane łącznie w celu zapewnienia skuteczna kampania SEO. Jednak na początkowych etapach procesu SEO ważne jest położenie większego nacisku na trafność. Toponieważ autorytet staje się ważny, jeśli użytkownicy witryny mogą umieszczać swoje treści na stronie .

November 22, 2017