Back to Question Center
0

Wskazówki dotyczące budowania listy adresów e-mail i rozpoczynania marketingu online

1 answers:

Posiadanie listy e-mailowej pozwala zacząć zarabiać. WszystkoWystarczy jeden e-mail z poleceniem jakiegoś nowego produktu, który promujesz, i możesz miećogromna wypłata, ale tylko wtedy, gdy udało ci się zbudować dużą listę. Semalt ekspert ds. Usług cyfrowych,Michael Brown dzieli się z nami przydatnymi wskazówkami, jak zacząć korzystać z marketingu online .

Wyobraź sobie, że masz informacje na temat nowegoprodukt, który uważasz za wartościowy i pomocny - tally ho free games. Prosty e-mail wysłany na listę 10 000 osób za pomocąwskaźnik konwersacji wynoszący 5% spowodowałby 500 sprzedaży. Zakładając, że zarabiasz 10 $ prowizji za sprzedaż,co jest bardzo ostrożnym szacunkiem, przyniosłoby ci 5 000 $ w ciągu jednego dnia, za mniej niżgodzina pracy. Nadal nie masz pewności, jak utworzyć listę e-mailową?

Oczywiście, lista e-mail o wielkości 10.000 jest średniej wielkościlista, która zajmie kilka miesięcy, więc musisz zacząć nad nią pracować już dziś, a nie jutro. Theim szybciej zaczniesz budować swoją listę, tym szybciej usiądziesz, wyślesz e-mail o nowymi zarabiać więcej w tej godzinie niż zwykle w ciągu miesiąca.

Korzyści z listy e-mailowej

  • Opłacalność prowadzenia marketingu bezpośredniego
  • Zdolność analizowania kliknięći inne ważne statystyki, które pomogą Ci ulepszyć strategię e-mail
  • Budowanie struktury i zaufanie poprzez oferowanie wartości w czasie
  • Wyższe konwersje z powodudo budowania ciągłej komunikacji z twoją listą mailingową

Jedna z najważniejszych części budowania wiadomości e-maillista utrzymuje Twoich subskrybentów. Bardzo często czytelni czytelnicy subskrybują swój bezpłatny "bodziec"a następnie usuń się z listy e-mailowej. Musisz być w stanie zapewnić im wartośćkonsekwentnie w całej wymianie wiadomości e-mail, w przeciwnym razie pożegnaj się z ciężką pracą i przyszłymi zyskami ..

Skuteczne kampanie e-mail marketingoweprawidłowe podejście. Pomyśl o wszystkich e-mailach, które dostajesz codziennie i dlaczego niektórzy z nich łapią cięuwaga i inne zostały usunięte. Istnieje nauka przyciągania subskrybentów i zaufania poprzezprosty e-mail. Jest to różnica między "spamem", który otrzymujesz, a wiadomościami e-mail, które klikasz, aby dowiedzieć się więcej na ten temat .

Kluczowe punkty, o których należy pamiętać przy tworzeniu listy

  • Stawiaj zaufanie, dostarczając wiedzę i wartość w niszy docelowej
  • Uwolnij swoje emocjetworzenie historii, które czytelnicy uważają za fascynujące
  • Twórz opowiadanie historii za pomocą prawdziwej logiki, takiej jakreferencje, aby zainteresować ich jeszcze bardziej

Ważne jest, aby rozmawiać bezpośrednio z subskrybentami.Wiesz, dlaczego się zapisali, więc mów do nich w sposób, który przyciągnie ich uwagę. Nikt nie lubi e-mailaktóra mówi o nieistotnych punktach, więc szybko i bezpośrednio przejdź do punktu. Następnie powiedz im historię, którą onimoże odnosić się do. To spowoduje, że emocje znajdą się na powierzchni, czego właśnie szukasz.

Najlepszym sposobem na zbudowanie listy e-mailowej jest użycie arenomowany autoresponder. Możesz skonfigurować automatyczne e-maile, które rozciągają się na kilka tygodni w przyszłość, a gdy już to zrobisz,nie musisz nic robić. Istnieje wiele opcji, ale Aweber wydaje się najbardziej ceniony. Tamjest zachętą do znalezienia darmowej lub tańszej alternatywy, ale problem z tym, że twoje e-maile mogą być ograniczonedo jednego na tydzień, lub trafią do skrzynki spamowej twojego subskrybenta.

Temat wiadomości e-mail powinien być nieodpartyi zdobądź lepszą ciekawość wszystkich. Opowiadanie historii jest niezbędne, aby uchwycić ich umysły i uzyskać ich na tematmyślenia. Więcej informacji na temat copywriting pomoże Ci w tworzeniu wartościowych e-maili, które sprawią, że twoi subskrybenci będą czytać i będą chcieli .

Pamiętaj, aby wcześniej budować zaufanie za pomocą swojej listy mailingowejrozpoczynasz pitching produktów i chcesz sprzedaży. Autorytet pochodzi z pewności siebie i to właśnie pozwala ci na sprzedaż w przyszłości .

Upewnij się, że mówisz czytelnikowi, co ma robić. Tomoże wydawać się sprzeczne, ale badania dowiodły, że nakłanianie osoby do zrobienia czegoś daje lepszą odpowiedź niżprosząc ich o zrobienie czegoś. "Zapisz się teraz do coachingu 1 na 1" byłoby bardziej skuteczne niż "Czy chciałbyś zapisać się na coaching 1 na 1?"

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomoże ci nauczyć sięrzecz lub dwie o budowaniu listy e-mailowej. Najważniejszą rzeczą jest to, że nie możesz się doczekać, aby zacząć. Jest zistotne znaczenie, aby od razu rozpocząć pracę nad tym zadaniem. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, zapoznaj się z Semalt Usługi cyfrowewięc wyjaśnimy wam wszystko.

November 22, 2017