Back to Question Center
0

Wskazówki dotyczące generowania leadów od Semalt

1 answers:

Kierowanie ruchu do Twojej witryny może być kosztownym przedsięwzięciem. Gdy SEO się nie powiedzie,Twoja firma może odczuć znaczną stratę. Strona internetowa to rynek cyfrowy. Niezależnie od tego, czy szukasz klientów, czy klientówlub subskrybentów, wygrywanie z konkurencją jest trudnym zadaniem.

Menedżer sukcesu klienta Semalt ,Jason Adler przygotował listę sześciu wskazówek, które zwiększą wydajność Twojej kampanii SEO.

1 - sculptra legno attrezzi fitness. Utwórz stronę mikro-landing

W przypadku konkretnych słów kluczowych może się zwiększyć dobrze przygotowana strona mikro-landingwspółczynniki konwersji o 15%. Mikro strona docelowa to strona, która wyskakuje, aby pokazać zainteresowanej osobie informacje o konkretnymstrona. Większość użytkowników Internetu chętnie sprawdza takie strony, jeśli mają niezbędne informacje. Odwiedzający powinien znaleźć treśćon / ona szuka wkrótce, więc sprawi, że czytelnik kliknie na twój link.

2. Zainstaluj kod online na żywo czat HTML

Czat na żywo to nowy trend ważny w komunikacji online. Relacja na żywoCzat jest prostą opcją dla gościa, aby porozmawiać z przedstawicielem na stronie bezpośrednio po załadowaniu strony. Z panelu administratora, większośćFirmy na czacie na żywo mają aplikację mobilną, która umożliwia czat administratorom z użytkownikami, jak w standardowej aplikacji wiadomości. Czat na żywo jestwspaniała funkcja, która pomoże Ci zwiększyć liczbę potencjalnych klientów i przekonwertować odwiedzających na kupujących.

3. Dodaj swój numer telefonu

Wiarygodne dane kontaktowe pomagają budować wiarygodność astronie internetowej. Witryna z działającym numerem telefonu, pod którą możesz uzyskać odpowiedź, sprawi, że ludzie będą ci ufać swoim konkurentom. Ww niektórych przypadkach wiele stron oszukańczych nie zawiera numerów telefonów z powodu obawy przed śledzeniem.

4. Spraw, aby Twoja strona była przyjazna dla urządzeń mobilnych

Badania pokazują, że korzystanie z internetu przez telefon komórkowy powoli się zastępujeużycie pulpitu. 4% globalnych użytkowników komputerów stacjonarnych przechodzi na urządzenia mobilne. Ponad 75% użytkowników powyżej 16 w USA ma smartfona. Gdy dostosujesz swoją witrynę do smartfonów, możesz wygrać z wybraną demografią w swojej niszy.

5. Dodaj swój adres lub lokalizację

Ponad 50% użytkowników internetu korzysta z wyszukiwarek, aby znaleźć adresfirmy lub firmy. Około 18% wszystkich codziennych wyszukiwań przeprowadzanych przez smartfony prowadzi do sprzedaży. Pokazujesz swój adres fizycznylokalizacja i biura budują wiarygodność, a także zwiększają liczbę leadów, które przekształcają się w sprzedaż .

6. Użyj samouczka wideo

Korzystanie z wideo wyjaśniającego okazało się jednym z najbardziej wydajnychgłówne generatory. Wiele osób prowadzi blogi "jak", a wiele firm produkujących takie filmy umieszcza takie treści w swoich materiałach, aby zdobyć klientówosoby, które wolą oglądać czytanie.

Zwiększenie liczby potencjalnych klientów do Twojej witryny jest kluczową częścią wyszukiwarkiOptymalizacja. Żadna metoda nie gwarantuje bezpośredniego zwiększenia liczby potencjalnych klientów do strony internetowej. W innych przypadkach połączenie dwóch lub więcej metodmoże być to, co działa. Każda sytuacja na stronie jest wyjątkowa i ma unikalne potrzeby w odniesieniu do rankingu. Postępując według tych wskazówek,zyskasz rzetelną publiczność i stałą praktykę generowania nowych potencjalnych klientów.

November 22, 2017