Back to Question Center
0

Wskazówki dotyczące marketingu cyfrowego od Semalt, aby zwiększyć przychody w Twoim hotelu

1 answers:

Branża hotelarska przyciąga klientów o różnych gustach i preferencjach.Wielu sprzedawców w branży boryka się z trudnymi decyzjami, próbując przeanalizować najnowsze słowa buzz lub trendy, takie jak "content marketing" lub "big data". To powoduje, że hotelarze angażują się w wyrafinowane strategie i przemyśleć budżet marketingowy, jednocześnie korzystając z automatycznego asystentarozmowy telefoniczne. Jest źle, a hotelarze powinni wrócić do podstaw, skupiając się na tym, co jest znaczące - goście.

Zajmij się podstawowymi działami marketingu cyfrowego Andrew Dyhan, menedżer ds. sukcesu klienta w firmie Semalt - slot madness bonuses and codes rtg.

Poprawienie doświadczenia w rezerwacji gości.

Najważniejszym aspektem sprzedaży pokoju hotelowego jest doświadczenie rezerwacji gości.Według Statistic Brain, 58% rezerwacji hoteli odbywa się online. To przytłaczająca liczba. Ważna jest strona internetowa hoteluaspekt rezerwacji online. Zaskakujące jest to, że wiele stron internetowych stron internetowych jest trudnych w nawigacji i sprawia, że ciężko pracują gościeZarezerwować pokój. Ludzie nie powinni klikać "udogodnień" ani "zakwaterowania" i czekać na godziny przed załadowaniem strony. Dodatkowo,Skuteczna strona główna hotelu powinna zawierać sekcje, w których użytkownik może przewinąć i znaleźć kluczowe informacje przed dokonaniem rezerwacji usług. GościeChciałbym zobaczyć pokoje, oceny, referencje i pole rezerwacji. Wdrożenie skutecznej strategii SEO może pomóc poprawić to doświadczenie.

Dowiedz się prawdy o SEO w branży hotelarsko-gastronomicznej.

Hotele są jednymi z pierwszych osób, które podejmują działania SEO od 2004 roku.strona hotelowa może umieszczać słowa kluczowe tylko w niewidocznych tagach na stronie głównej, a wyszukiwarki takie jak Google zindeksowałyby kilka słów kluczowychmiesiące później. Jednak wszystko się zmieniło, a indeksy algorytmów Google odzwierciedlają witrynę w ciągu kilku dni. Dodatkowo Google używaRankBrain, sztuczna inteligencja do ustalenia z niewiarygodną dokładnością przewidywania. Oznacza to, że firmy mają mniejszą kontrolę nad nimirankingi wyszukiwania. SEO to znacznie mniej pracy, a hotelarze mogą teraz przesunąć budżet SEO na inne metody marketingu cyfrowego, takie jak media społecznościowe.

Uświadom sobie związek między mediami społecznościowymi a gościnnością.

Pod tym względem większość hotelarzy została porwana z powodu dużej prędkościktóre media społecznościowe, takie jak Snapchat i Facebook, wciąż się rozwijają. Rozsądnie jest, aby hotelarze zrozumieli najlepsze media społecznościowe do wykorzystania w środowisku cyfrowymmarketing. Być może powinno to również przyczynić się do poprawy wrażenia z SEO. Eksperci wskazują również, że hotelarze muszą zainwestować w tworzenie filmówod 67% gości ogląda produkcje związane z podróżą przed dokonaniem rezerwacji pokoju. Filmy wideo zapewniają podróżnym poczucie autentyczności.

Obejmuj Instagram i Facebook.

Niemożliwe jest być na każdej platformie społecznościowej, ale hotelarzypowinien być na tych dwóch. Nowi klienci polegają na tych platformach, aby określić, czy dany hotel jest nadal aktywny w świadczeniu usług.

Zwiększ liczbę obserwujących.

Większość hotelarzy nie zna liczby obserwatorów. Posiadanie kilkuset fanów nie możepromować marketing cyfrowy w branży hotelarskiej.

Przydziel zasoby przeznaczone dla mediów społecznościowych.

Media społecznościowe to platforma wymagająca od hotelarzy inwestowania przez zatrudnianie specjalistów.Powinni mieć poczucie stylu, marki i humoru, a także umiejętności fotografowania i projektowania.

November 23, 2017