Back to Question Center
0

Wskazówki SEO z Semalt dla firm zorientowanych na wiele lokalizacji fizycznych

1 answers:

W koncepcji lokalne SEO jest bardzo proste. Siedzisz i formułujesz strategiępowiąż markę z konkretną lokalizacją geograficzną (zazwyczaj miastem lub regionem), aby Twoja (Twoja marka) pojawiała się w lokalnych wyszukiwaniach.Na przykład, jeśli prowadzisz działalność pralniczą w Teksasie, lokalny SEO zapewnia, że każdy, kto szuka usług pralniczych w okolicyTeksas cię znajdzie - converting silos to grain storage. Proces ten może być skomplikowany, ale koncepcja jest łatwa do zrozumienia.

Sprawy nieco się komplikują, gdy twoja firma ma więcej obecnościniż jedno miejsce. Skoro nie możesz połączyć swojej strategii SEO z jedną lokalizacją, co powinieneś zrobić? Anrew Dyhan, sukces klientaKierownik Semalt dzieli się wskazówkami, które pomogą Twojej marce uzyskać większą widoczność dzięki lokalnemu SEO. Pamiętaj, że te wskazówki są przeznaczone dlafirmy z wieloma lokalizacjami.

Jedna domena powinna zrobić dla wszystkich swoich lokalizacji

Upewnij się, że wszystkie lokalizacje są hostowane w jednej domenie.Możesz mieć ochotę zbudować stronę internetową dla każdej lokalizacji, ale to nie jest dobre. Oto dlaczego: tworzenie wielu stron internetowychutrudnia twój wysiłek budowania znaczącego autorytetu domeny. Zamiast jednej dominującej domeny masz wiele witryn o niskim autorytecie.Powrót do przykładu biznesowego pralni - skoncentruj się na pojedynczej domenie (np. Laundryservice.com) zamiast na ftworthlaundryservice.com,houstonlaundryservice.com i dallaslaundryservice..com

Przypisanie strony internetowej dla każdej lokalizacji usługi

Tak długo, jak wszystkie twoje lokalizacje usług są hostowane w jednej domenie,należy przypisać stronę dla każdego z nich. Najlepszym sposobem na zrobienie tego byłoby zaprojektowanie zakładki "Lokalizacje" w twoim nagłówkuwymień je tutaj. Pamiętaj, aby podać adres, dane kontaktowe i godziny pracy. W ten sposób Google i inne wyszukiwarki mogąznaleźć i powiązać odpowiednie informacje z każdym zakładem.

Uporządkuj swoje lokalne cytaty

To, że wszystko wygląda dobrze na twojej stronie, nie znaczywszystko jest dobre w sieci. Lokalne serwisy internetowe, takie jak Yelp, będą wymieniać lokalizacje Twoich usług z indywidualnymi profilami, więc wszystko jest w porządkuzażądać i sprawdzić, czy podane informacje są poprawne. Nie możesz pozwolić sobie na choćby jedną rozbieżność, ponieważ te zaklęcia skazują na twojeStrategia SEO. Są narzędzia, których możesz użyć do czyszczenia tych cytatów.

Używaj konkretnych treści dla każdej lokalizacji usługi

Nie ma tu skrótu. Jeśli chcesz zoptymalizować dla każdegolokalizacja, musisz opublikować treść związaną z lokalizacją. Innymi słowy, każda lokalizacja usługi powinna mieć świeżą treść napisaną izoptymalizowany. Jeśli uważasz, że nie poradzisz sobie z tym od razu, spróbuj je obrócić. Publikuj bloga dla każdej lokalizacji co tydzień. Użyj lokalnych słów kluczowych.Oprócz tego zachęcaj swoich klientów do pisania recenzji. Wyznacz kogoś z każdej lokalizacji, aby odpowiedzieć na te opinie. Tonie tylko poprawi Twoją widoczność, ale także pomoże naprawić wszelkie błędy, poprawiając w ten sposób świadczenie usług.

Wdrożenie tych wskazówek powinno Cię na drodze do sukcesu.Aby zwiększyć swój wysiłek, utrzymuj bloga aktywnego ze świeżą zawartością, sprawdzaj opinie i reaguj na nie, wykorzystuj wychodzące ilinki przychodzące i organizuj regularne kontrole swoich cytatów.

November 22, 2017